Nemovitosti Španělsko

Petra Hlostová

Dovolte, abych se představila.

Jmenuji se Petra Hlostová, pocházím z České republiky, kde jsem se v roce 1973 narodila. Žiji ve Španělsku již od roku 1995, v oblasti Středozemního pobřeží Costa Blanca v okolí proslaveného turistického města Benidorm. Dlouhá léta jsem pracovala jak v turistickém ruchu, tak i ve stavebním oboru a v oblasti prodeje nemovitostí v okruhu celého pobřeží Costa Blanca.

Nabízím své služby při hledání a výběru Vašeho domu z místní široké nabídky. Úzce spolupracuji s realitní kanceláří s více jak dvacetiletou zkušeností na trhu. Zprostředkuji Vám návštěvu domů, které odpovídají Vašim požadavkům a představám, pomohu se získáním španělského identifikačního čísla a dalších formalit potřebných ke koupi nemovitosti. Zabezpečím, aby pořízení Vaší rezidence probíhalo bez nejmenších komplikací.

Mé znalosti českého a španělského jazyka, či dlouholeté zkušenosti ve zdejším okolí, Vám usnadní komunikaci při výběru a koupi Vašeho domu. Také mohu zprostředkovat jakoukoliv službu potřebnou po nákupu nemovitosti, např. údržba domu, zahrady, nebo bazénu ve Vaší nepřítomnosti. Znám velmi dobře zdejší podmínky, zvyky a zákony, výhodou je i množství kontaktů na firmy nabízející služby všeho druhu. Budu Vám k dispozici kdykoliv budete potřebovat, aby Váš pobyt u moře byl co nejpohodovější, a abyste si mohli bezstarostně užívat sluníčka a svého volného času.

Těším se na Vás
Petra Hlostová