Nemovitosti Španělsko

Valencia

Valencia panorama valencia1

VALENCIA

 Zakoupením nemovitosti ve Španělsku, si budete moci naplánovat jednodenní výlety jak  Vam to nejlepe vyhoví, třeba den předem. Valencia je hlavní město našeho kraje Comunidad Valenciana a nachází se pouze 140km od Benidormu. Mimo pěkné historické centrum Valencia a výbornou gastronomii středozemní kuchyně nabízí spoustu kulturních destinací. Mezi nimi můžeme doporučit populární areál umění a věd architektonického muzea Ciudad del Arte y las Ciencias, kde také můžete navštívit Oceangrafic Park s vyjímečnou ukázkou mořského světa.

Valencia City-of-Arts-and-Sciences-valencia

CIUDAD DE LAS ARTES Y LAS CIENCIAS

Ciudad del Arte y las Ciencias je architektonické město umění a vědy s kulturním vyžitím a zábavou v centru města Valencie. Jsou v něm rozmístěny budovy, jako například Hemisferic – největší prostor ve Španělsku projekcí 3D, Muzeum de Ciencias principe Felipe  – skvělá naučná expozice XXI. století, která představuje návštěvníkům interaktivní a zábavnou formou vše o evoluci života, vědě a technice. Celý komplex završuje kulturní palác královny Sofie – El Palau de les Arts Reina Sofía.

Valencia Oceanic Valencia-Aquarium

OCEANIC 

L‘ Oceánografic – komplexní dílo architekta Félixe Candely a inženýrů Alberta Dominga a Carlose Lázara, je největší akvárium v Evropě, obsahující velké mořské ekosystémy z naší planety. Každá budova je označena podle vodního prostředí: Středomoří, oceány, Antarktida s arktickými ostrovy, pobřeží Rudého moře, mokřady nebo delfinárium s 24 miliony litrů vody s hloubkou 10,5 metrů.

Během návštěvy se můžete dozvědět vše o životě více než 45.000 živočichů z 500 různých druhů, které neuvidíte v žádné jiné zoologické zahradě. Žraloci volně plovoucí nad Vašimi hlavami, medúzy, hvězdice, ježovky, korýš, ale také tučňáci, delfíni, mroži, lachtani, tuleni, ještěři, mořské želvy a spousta dalších. Zkrátka vynikající celodenní výlet!